odyGuard

Наше здоровье в наших руках

MyBBodyGuard. Наше здоровье в наших руках.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » MyBBodyGuard. Наше здоровье в наших руках. » Моя аптека » Торгове обладнання для аптеки


Торгове обладнання для аптеки

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Колеги, дайте мені поради щодо закупівлі якісного торгового обладнання для аптеки. Плануємо вже скоро відкриватись, потрібно все налагодити якомога якісніше

0

2

Сканер та принтер етикеток вам точно знадобиться. Ну і принтер для друку чеків так само

0

3

Так, все правильно говорите!

0

4

Елена Новик написал(а):

Сканер та принтер етикеток вам точно знадобиться. Ну і принтер для друку чеків так само

А де це все тоді краще купити?

0

5

SATTI написал(а):

А де це все тоді краще купити?

Можете в себе в місті пошукати магазини, якщо такі звичайно є.... А можете зробити краще та глянути варіанти в інтернеті по такому торговому обладнанню. Вони є! Причому асортимент набагато ширший та ціни приємніші. Я навіть вам можу один конкретний магазин порадити - це РІББОН ЮА . Свого часу ми там для своєї аптеки обирали сканер штрих-коду https://shop.ribbon.ua/categories/skaneri-shtrih-kodu та додатково замовляли витратні матеріали по типу касової стрічки. Дуже гарне обслуговування та швидке відправлення замовлень.

0


Вы здесь » MyBBodyGuard. Наше здоровье в наших руках. » Моя аптека » Торгове обладнання для аптеки